Spolupráca s NUTREND pokračuje

Energiou nabitý zážitok

Sme radi, že môžeme opäť privítať spoločnosť WIN s.r.o. s produktami NUTREND. ako hlavného partnera podujatia ŠKODA HORAL MTB MARATÓN 2023. Pretekári sa môžu tešiť na energetické občerstvenie v podobe gélu a tyčinky , ktoré dostane každý pretekár pri registrácii.

Každý pretekár sa môže tešiť na obľúbený energetický gel Carbosnack NUTREND https://www.nutrend.sk/vytrvalostne-sporty-zameranie/carbosnack-50-g-citron/, ktorý dodá potrebnú energiu počas preteku. Magnézium proti kŕčom v podobe 1 ampulky 25 ml magnézia https://www.nutrend.sk/vitaminy-a-mineraly/magneslife/. Samozrejmosťou bude aj pitný režim v podobe iontového nápoja Unisport, ktorý doplní potrebné živiny pri náročnom výkone – poskytovaný na jednotlivých občerstvovacích staniciach. UNISPORT – bitter lemon, 1000 ml https://www.nutrend.sk/pitny-rezim/unisport-bitter-lemon/. Tekutý koncentrát pre prípravu hypotonického športového nápoja, s obsahom L-karnitínu, L-alanínu a taurínu. Nápoj je ľahko mineralizovaný, umožňuje teda kvalitné doplňovanie pitného režimu kedykoľvek počas dňa. Je vhodný pred fyzickou aktivitou, počas nej a po jej skončení.

Pozitívnou zmenou oproti roku 2022 je, že NUTREND sa HORALA zúčastní aj so stánkom a pretekári si potrebné výrobky budú môcť aj zakúpiť.

Tešíme sa na vás všetkých.

Translate »