MTBIKER istota vo svete cyklistiky

MTBIKER náš dlhoročný partner!

 Sme nesmierne radi, že aj tento rok máme možnosť spolupracovať s cyklistickým e-shopom a portálom MTBIKER.

MTBIKER je naším dlhoročným partnerom a napriek tomu, že pravdepodobne neexistuje žiaden nadšenec do cyklistiky, ktorý by o ňom ešte nepočul dovolíme si ho v krátkosti predstaviť.

MTBIKER vznikol už v roku 1998 a je najnavštevovanejším cyklistickým portálom nielen na Slovensku, ale v strednej Európe. Neustále prináša informácie zo sveta cyklistiky a  predovšetkým združuje komunitu cyklistov, ktorí majú možnosť zdieľať svoje zážitky, rady, tipy a skúsenosti. Pokiaľ, teda ešte nie ste členom určite odporúčame sa zaregistrovať a nechať sa inšpirovať.

Zaregistruj sa TERAZ

 

Okrem toho od roku 2014 prevádzkujú e-shop s najširším sortimentom na Slovensku. Môžete si tam vybrať zo širokej ponuky bicyklov pre začiatočníkov, ale aj náročných a profesionálnych športovcov. Samozrejme v ponuke nájdete aj komponenty pre bicykle, doplnky, dresy a mnoho iného. Neváhajte a pozrite si široký výber kvalitného tovaru, ktorý MTBIKER shop ponúka.

MTBIKER SHOP

 

Na čo sa môžete tešiť v rámci ŠKODA HORAL MTB MARATON 2022 ?

S radosťou oznamujeme, že tak, ako tomu bolo minulý rok aj tento rok sa môžu všetci pretekári tešiť na tombolu, do ktorej ceny daroval práve MTBIKER shop, ktorý aj tohto roku pre pretekárov pripravil zaujímavé ceny do tomboly v podobe hodnotných poukážok:

  • Darčekové poukazy v hodnote 100 EUR
  • Darčekové poukazy v hodnote 50 EUR
  • Darčekové poukazy v hodnote 30 EUR
  • a ďalšie
Translate »