[:sk]

HORAL ELIMINATOR

HORAL ELIMINATOR je novinkou HORAL WEEKENDU 2017. Sú to šprintérske vyraďovacie preteky štvoríc na horských bicykloch. Z každej štvorice postupujú dvaja najlepší do ďalšieho kola až kým sa štyria najlepší stretnú vo večernom finále. Vyraďovacím jazdám štvoríc predchádza kvalifikácia. Kvalifikačné jazdy sa jazdia jednotlivo a výsledný čas určuje zaradenie pretekárov do vyraďovacích štvoríc.

Na pretekárov čaká technický okruh priamo v centre Popradu na Námestí Sv. Egídia. Autorom trate je dvojnásobný majster sveta v cyklokrose Ondrej Glajza st. To je zárukou naozaj atraktívnych pretekov, ktoré divákom prinesú nezabudnuteľný zážitok.

ELIMINATOR sa uskutoční v piatok 11.8.2017.

ELIMINATOR partneri

[logoshowcase slides_column = „1“ cat_id=“67″]

[:en]

HORAL ELIMINATOR

HORAL ELIMINATOR is a new in HORAL WEEKEND 2017. It is sprint race on MTB bikes. …

 

HORAL ELIMINATOR is a new eliminating sprint race where are four racers in each team. From each team only two best of four racers are going for the next round until four best racers will meet in the evening final. Before elimination starts racers have to pass through qualification. Qualification races are riding individualy and the final time determines racer’s elimination team.

A technical circuit awaits on racers right in the centre of Poprad on the square Sv. Egídia. The author of the track is double world champion in cyclocross Ondrej Glajza st. This is a guarantee of a really attractive race which will bring unforgettable experience.

ELIMINATOR will be on friday 11. August.2017 in centre of Poprad.

ELIMINATOR partners

[logoshowcase slides_column = „1“ cat_id=“67″]

[:]

Translate »