ONLINE registrácia, prehľady, výsledky

Stručné informácie o ONLINE registračnom systéme

V roku 2023 sme spolu s ostatnými kolegami zo seriálu ŠKODA BIKE OPEN TOUR pristúpili k zmene online registračného a výsledkového servisu. Túto službu nám po novom bude poskytovať spoločnosť ČASOMIERA – VOS-TPK s.r.o. Asi Vám je táto firma povedomá, alebo dobre známa. Áno, sú to tí istí ľudia, ktorí nám už dlhé roky poskytujú služby merania času. Takže, teraz budeme mať registračný systém a čaomieru od jedného dodávateľa.

Systém slúži na jednoduché a rýchle prihlasovanie na jednotlivé podujatia seriálu ŠKODA BIKE OPEN TOUR ako aj iných pretekov. Najväčšou výhodou tohto systému je rýchle a pohodlné prihlasovanie na jednotlivé maratóny pre používateľov registračného systému. Pre účastníkov, ktorí doteraz ešte nepoužívali systém nie je nutná úvodná registrácia.

Systém oproti predchádzajúcemu systému navyše umožňuje:

  • online platby bankovou kartou
  • automatizované párovanie došlých platieb
  • nie je potrebná registrácia do systému
  • nepožaduje sa papierová prihláška

Brief information about ONLINE registration system

Online registration and result SAO servis serves for simple and quick login for individual events of series SLOVAK XCM TOUR and ŠKODA BIKE OPEN TOUR. HORAL is included to both series. The biggest advantage of this system is quick and comfortable login for individual marathons for registrated users of SAO registration system. For participants, who haven´t used SAO system so far the initial registration is needed.

Translate »